Žádost o splátky po konečném vyrovnání

Vážení klienti,

obdrželi jste Protokol o finančním vyrovnání smlouvy, kde Vás vyzýváme k uhrazení zbytkové pohledávky a Vy nedisponujete požadovanou částkou?

 

 • Jsme připraveni uzavřít s Vámi dohodu o splácení zbytkové pohledávky v pravidelných měsíčních splátkách.

 • Do žádosti uvedete Vaše aktuální kontaktní údaje, návrh doby splácení a požadovanou výši splátek. 

 • My Vaši žádost individuálně posoudíme a navrhneme optimální řešení.

V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit na naší infolince +420 956 785 111 nebo info@leasingcs.cz.

  Online žádost o uzavření dohody o splátkách

  Tímto žádám společnost Leasing České spořitelny, a.s. o uzavření dohody o splátkách:  Potvrzuji pravdivost všech údajů uvedených v žádosti a souhlasím s oprávněním Leasing České spořitelny, a.s. ověřit jejich pravdivost. Beru na vědomí, že odeslání žádosti ke zpracování je závazné a informace o posouzení mé žádosti bude zaznamenána do systému LČS (a též zanesena do příslušného registru), což může ovlivnit budoucí poskytnutí dalších produktů u LČS či jiné bankovní i nebankovní společnosti. Souhlasím, že pokud bude potřeba, dodatečně doložím další dokumenty prokazující oprávněnost žádosti, např. pokles příjmů nebo pokles tržeb, apod. pole označené * je povinné

  Současně vás chceme ujistit, že jsme tu pro vás v našem Klientském centru
  na telefonu 956 785 111 nebo emailu info@leasingcs.cz

  Mohlo by Vás zajímat

  Jak mohu o dohodu požádat?

  Vyplňte výše uvedený webový formulář, zašlete e-mailovou žádost na pohledavky@leasingcs.cz, nebo zavolejte na naši telefonní linku 956 785 111, kde Vám poradíme, jak postupovat.

  Jaké informace ode mě potřebujete?

  Na našich webových stránkách naleznete formulář k žádosti o uzavření dohody o splátkách. Z něj se dozvíte, jaké informace budeme pro posouzení Vaší žádosti potřebovat. V případě nejasností můžete kontaktovat Klientské centrum na lince 956 785 111 a my Vám pomůžeme formulář vyplnit. Mezi důležité informace patří například aktuální kontaktní údaje (telefon a e-mail) nebo požadované rozložení dohody.

  O co mohu požádat?

  V závislosti na původní délce smlouvy, výši zbytkové pohledávky a Vaší bonitě můžete požádat o rozložení splátek v rozmezí 6 – 60 měsíců.

  Jaký bude postup, až vyplním žádost o uzavření dohody o splátkách na webových stránkách?

  Jakmile obdržíme vyplněný formulář žádosti, zavolá Vám náš pracovník, důkladně s Vámi probere Vaši situaci a informuje Vás o dalším postupu. Pro zdárné posouzení Vaši žádosti je nutné, abychom se s Vámi telefonicky spojili a Vaši žádost s Vámi projednali. Do žádosti, prosím, uveďte správné telefonní číslo.

  Jak poznám, že jste žádost obdrželi?

  Po odeslání žádosti o dohodu dostanete potvrzení e-mailem. Poté žádost zpracujeme a o výsledku Vás budeme co nejdříve informovat.

  Jak se dozvím výsledek své žádosti?

  Výsledek posouzení žádosti Vám sdělíme, v co možná nejkratším termínu, nejpozději však do 30 dnů od podání Vaší žádosti.

  V případě, že Vaši žádosti vyhovíme, zašleme Vám e-mailem konkrétní nabídku řešení. Pokud budete s navrženým řešením souhlasit, podepsané dokumenty zašlete, prosím, zpět na adresu Leasing České spořitelny, a.s., Budějovická 1912/64b, 140 00  Praha 4.