Jaro je tady a s ním i „Fendi“ pro farmáře

Zemědělství – slovo, které se teď všude řeší. Pro nás je to mnohem více než jen slovo. Jsou to lidé, firmy, zkrátka naši farmáři a klienti a obchodní partneři. Proto se stále snažíme přijít s něčím novým, co by jim usnadnilo pracovní život a pomohlo jim podnikat. A co jsme pro ně vymysleli pro tuto sezonu? Díky nově uzavřenému partnerství s AGCO International GmbH jim právě teď na jaře můžeme představit novinky, které se týkají jedné z jejich značek, a tou je FENDT.

Z uzavřené smlouvy mám opravdu radost. A víte, co mě nejvíce potěšilo? Že jsme se k AGCO dostali díky našemu obchodnímu partnerovi AGROMEX, což je autorizovaný prodejce značky FENDT. AGROMEX nám pomohl u AGCO „otevřít dveře“. A tak vznikl trojúhelník – Leasing ČS – AGCO – AGROMEX, díky kterému jsme schopni poskytnout farmářům skvělé podmínky. Konkrétně se naši klienti mohou těšit na zvýhodněné financování nových traktorů FENDT se subvencí. Pokud klient využije k financování dotace PGRLF, získá úrokovou sazbu 0,5 % a bez PGRLF 3,99 % (na 60 měsíců).

AGCO International GmbH nabízí zcela jedinečnou kolekci špičkových strojů a technologií různých značek, do FENDT přes Massey Ferguson, Valtra, Challenger až po GSI, které nabízí řešení zaměřená na zemědělce, a to prostřednictvím kompletní řady traktorů, sklízecích mlátiček, zařízení na seno a pícniny, secích strojů a nářadí na zpracování půdy, systémů pro skladování obilí a produkci bílkovin a spoustu dalšího. Věřím, že v budoucnu naši atraktivní nabídku pro farmáře rozšíříme o další zmiňované značky ze skupiny AGCO.

Romana Ševčíková, ředitelka firemního financování

Kam dále

Už na nich nezchudnete

Už na nich nezchudnete

Elektromobily zažívají pionýrské doby a překotně se vyvíjejí. Jsou čím dál bezpečnější, úspornější a dále dojedou. Kromě toho také zlevňují. Padla totiž hlavní překážka takzvané cenové parity, kdy se protnou ceny srovnatelných spalovacích aut s elektromobily. Ceny...

Deník elektromobilky 6. díl

Deník elektromobilky 6. díl

Pokud patříte mezi ty, kteří k ní mají doposud rezervovaný vztah, nenechejte si ujít náš nový seriál Deník elektromobilky.

Deník elektromobilky 5. díl

Deník elektromobilky 5. díl

Pokud patříte mezi ty, kteří k ní mají doposud rezervovaný vztah, nenechejte si ujít náš nový seriál Deník elektromobilky.